Kes me oleme?

Helista 555 65 358

Kirjuta info@blackcarrot.ee

 

Kes me oleme?

Black Carrot Fabrics ei ole lihtsalt tavaline kangaste veebipood, vaid on toetav ja inspireeriv kogukond. Me usume isetegemise võlusse ning enda loodud asjade kestvasse väärtusesse! Oleme bränd, mis on partneriks igale katsetajale kui ka asjatundjale loomingulustes projektides.

Me toome Sinuni parimad kangad üle terve Euroopa ning lisaks veel palju muudki põnevat.

 

Muistne eestlane õmbles endale ja enda perele kõik vajaliku ise. Küll ta õmbles riided selga, põlled ette ning ka voodipesu. Tea kas igaüks just sündinud õmbleja olla sai ja nii hästi õmmelda oskaski, aga vaja oli ja tehtud sai ja tehtud sai hästi! Tänapäeval on kõik justkui lihtsam - kui ise ei oska, siis saab kõike poest. Kui ei ole aega ise teha - ka siis saab kõike poest. Ostmine on nii imelihtne, et tegelikult paljud meist ei ole üldse ise proovinudki midagi oma kätega valmistada - mine sa tea, äkki kukub veel eriti hästi välja kui prooviks. Ja mis kestvad väärtused? Poest ostetud pluusi üle saab ju terve nädala teinekord õhinat tunda! 

Meie teame, et enda loodud asjadel on hoopis teistsugune väärtus. See on väärtus, mis kasvab ajas, ning nende valmimisest tekkinud rõõm kestab kauem kui päev või paar. Teate ju küll, milline kallisvara on vanaema kootud sokid, sall või lapitekk, mis siiani Sind soojendavad. Sa võid ju muidugi loota, et Sinu suureks kasvanud lapselapsed sama hellalt kunagi voodilinu vaatavad ja õndsalt õhkavad “See oo vanaema Maie kahe tuhandema üheksateistkümnendamal aastal IKEA-st ostetud voodipesu!”. Kindlam on asi ikka ise kätte võtta - Ole sa rätsep, joogainstruktor või traktorist, mees või naine - see ei ole keeruline kellelegi! Meie toetame ja väärtustame ise tegemist ajal, mil keskkond muutub meie ümber aina tehislikumaks ja materjalid sünteetilisemaks. 

Selleks, et Sul oleks lihtsam alusta ja mõtteid ammutada, jagame me oma blogis ja sotsiaalmeedias Sinuga kõike käsitöö- ning kangamaailmast. Räägime erinevatest kagatüüpidest, nende hooldamisest ning õpetame, kuidas valmistada omanäolisi esemeid nii selga kui koju. Lisaks jagame informatsiooni erinevate koolituste kohta ning mine sa tea - ehk teeme veel isegi neid!

Kui Sa nüüd ikkagi loed ja umbusklikult raputad pead - “Mina küll ei saaks hakkama - nagunii keeran midagi untsu!”, siis meil on Sulle hea uudis. Need väikesed viperused, mis esimestel töödel ehk tõesti näha jäävad, vot need, need saavad Sulle eriti armsaks! Kui ei usu, siis proovi järele! Meie omaltpoolt anname Sulle sujuvaks tööprotsessiks kõik eeldused, mis võimalik - ilusa ja kvaliteetse kanga ja kamaluga teadmisi! 
Get Creative!

Sinu Black Carrot