Kes me oleme?

Kes me oleme?

Black Carrot Fabrics ei ole lihtsalt tavaline kangaste veebipood, vaid on toetav ja inspireeriv kogukond. Me usume isetegemise võlusse ning enda loodud asjade kestvasse väärtusesse! Oleme bränd, mis on partneriks igale katsetajale kui ka asjatundjale loomingulustes projektides.

Me toome Sinuni parimad kangad üle terve Euroopa ning lisaks veel palju muudki põnevat.

 

Muistne eestlane õmbles endale ja enda perele kõik vajaliku ise. Küll ta õmbles riided selga, põlled ette ning ka voodipesu. Tea kas igaüks just sündinud õmbleja olla sai ja nii hästi õmmelda oskaski, aga vaja oli ja tehtud sai ja tehtud sai hästi! Tänapäeval on kõik justkui lihtsam - kui ise ei oska, siis saab kõike poest. Kui ei ole aega ise teha - ka siis saab kõike poest. Ostmine on nii imelihtne, et tegelikult paljud meist ei ole üldse ise proovinudki midagi oma kätega valmistada - mine sa tea, äkki kukub veel eriti hästi välja kui prooviks. Ja mis kestvad väärtused? Poest ostetud pluusi üle saab ju terve nädala teinekord õhinat tunda! 

Meie teame, et enda loodud asjadel on hoopis teistsugune väärtus. See on väärtus, mis kasvab ajas, ning nende valmimisest tekkinud rõõm kestab kauem kui päev või paar. Teate ju küll, milline kallisvara on vanaema kootud sokid, sall või lapitekk, mis siiani Sind soojendavad. Sa võid ju muidugi loota, et Sinu suureks kasvanud lapselapsed sama hellalt kunagi voodilinu vaatavad ja õndsalt õhkavad “See oo vanaema Maie kahe tuhandema üheksateistkümnendamal aastal IKEA-st ostetud voodipesu!”. Kindlam on asi ikka ise kätte võtta - Ole sa rätsep, joogainstruktor või traktorist, mees või naine - see ei ole keeruline kellelegi! Meie toetame ja väärtustame ise tegemist ajal, mil keskkond muutub meie ümber aina tehislikumaks ja materjalid sünteetilisemaks. 

Selleks, et Sul oleks lihtsam alusta ja mõtteid ammutada, jagame me oma blogis ja sotsiaalmeedias Sinuga kõike käsitöö- ning kangamaailmast. Räägime erinevatest kagatüüpidest, nende hooldamisest ning õpetame, kuidas valmistada omanäolisi esemeid nii selga kui koju. Lisaks jagame informatsiooni erinevate koolituste kohta ning mine sa tea - ehk teeme veel isegi neid!

Kui Sa nüüd ikkagi loed ja umbusklikult raputad pead - “Mina küll ei saaks hakkama - nagunii keeran midagi untsu!”, siis meil on Sulle hea uudis. Need väikesed viperused, mis esimestel töödel ehk tõesti näha jäävad, vot need, need saavad Sulle eriti armsaks! Kui ei usu, siis proovi järele! Meie omaltpoolt anname Sulle sujuvaks tööprotsessiks kõik eeldused, mis võimalik - ilusa ja kvaliteetse kanga ja kamaluga teadmisi! 


Meie meeskonna tuumiku moodustavad viis inimest – Irene, Merilin, Andres, Keiti ja Inga

Irene on meie Emand - kindlasti üks kõige rõõmsameelsemaid ja aktiivsemaid inimesi keda Sa võiksid teada. Irene on meeskonnas kõige aktiivsem, sest pole asja millega ta ei tegeleks – ettevõtte juhtimine, uute kangaste otsimine, koostööpartneritega suhtlus, hulgimüügi koordineerimine ning teiste huvitavate ideedega pommitamine. 

Merilin - tema on meie Turunduskuninganna. Tänu Temale olete Te meid leidnud :). Lisaks on just tema see, kes koordineerib meie õmblusteenust ning alati aitab uusimate moe ja trendi soovitustega nii kanga kui lõike valikul. Kui aega üle jääb tegeleb ta meie sotsiaalmeedia kanalite sisu ja selle uuendamisega ning Teile huvitava info otsimisega.

Andres – tema on meie tiimi rahu ja mõistus. Kui naistel hakkab kontroll käest libisema või ideed ja soovid muutuvad teostamatuteks, toob Andres naised tagasi maapeale ja seda kõike libiseva kergusega. Andres tegeleb lisaks naiste ohjeldamisega meil mehele omaselt tähtsate finantsasjade ja plaanide seadmisega. 

Keiti – tema on see ülimalt asjalik tütarlaps, kes teab meie laost kõike, sest just tema on see tänu kellele jõuavad kõik uued kangad meie laoprogrammi  ja sealt e-poodi Teile uudistamiseks. Tema hoiab alati kindlameelselt meie süsteemidel silma peal ning ka kõik kõige keerulisemad ülesanded saavad tema käes mängleva kergusega lahendatud. 

Inga – väga soe ja armas inimene, kellest on saanud meie klientide suurim sõber. Tema on see, kes võtab külalisi poes avasüli vastu, kes suhtleb klientidega, vastutab, et pakid jõuaksid õigeaegselt Teieni ja vastab igale murele ning rõõmule suurima hoole ja armastusega. 

Kõik me oleme mõnusalt omapärased inimesed, kuid ühise eesmärgi ja sihiga oleme me suutelised suurteks tegudeks!

 

Get Creative!

Sinu Black Carrot