Hulgimüük

Hulgimüük

 

Kas teadsid, et Black Carrotil on olemas ka kangaste hulgimüük?

Kui vajad mõne suurema projekti jaoks suuremas koguses kangast, pakud õmblusteenust, oled disainer või ettevõtja, siis meie hulgimüük on just see, mis võiks Sulle sobida :) Küsi julgelt infot ja pakkumisi info@blackcarrot.ee või helista 56257332 

 

HULGIMÜÜGI TINGIMUSED:

Saame pakkuda laia valikut kangaid nii oma laost kui ka eritellimusena meie partnerite ladudest. Meie valikust leiad suure valiku erinevaid kangaid: ühevärvilised, mustritega, orgaanilised, fashion, kodutekstiilid jne.  Hulgi ostvatele klientidele pakume võimalust tellida kangaid 8-12m folded-rullide ja 45-60m suurte rullidena. 

 

Miinimumkogus hulgitellimustele on üks täis rull (8-12m). Juhul kui tellitav kaup on meie enda laos olemas, siis väljastame selle koheselt. Kui tellitav kaup tuleb tellida partnerite ladudest, siis alla 50m tellimuse puhul lisandub lõppsummale 29€ transpordikulu. Partnerite laost tellimisel on tarneaeg 2-3 nädalat. 

 

Lõpparvele lisandub tasu transpordi eest meie Tallinna laost Teie soovitud aadressile. Kaupa saadame Itella Smartposti või Omniva pakiautomaatidesse, samuti Omniva kulleriga. Hinnakirjaga saab tutvuda Itella ja Omniva kodulehekülgedel. Tulles kaubale meie Tallinna stuudiosse järgi, transpordikulu ei lisandu. 

 

Huvi korral andke teada, millised kangad Teid huvitavad. Peale seda saame saata  Teile rohkem infot meie pakutavate kangaste kohta ja vajadusel ka näidiseid.