HULLULT PRAKTILISED JÕULUD

Helista 555 65 358

Kirjuta info@blackcarrot.ee

 

 

Täna ausalt väga pikka juttu ei tee! Varsti on jõulud ja see on meie mõlemi jutuvoo täiesti kinni tõmmanud, sest meie vaimsed ressursid on pööratud kitsaskohtadele nagu: “Mida kinkida vanaonu pojale, keda oled kaks korda elus näinud?”. Käivad suurõppused “jõul 2019”.

Õige vastus muidugi on see, et tõenäoliselt sa ei kingi sellele vanaonu pojale mitte midagi. No okei, võib-olla siiski, oleneb. Kui sul on hea mõte, siis miks mitte. Samas ega kinkima ei PEA õigupoolest mitte kellelegi midagi. Kinkida võiks ikka siis kui sa seda ise südamest soovid teha. Lihtsalt millegi kinkimine kinkimise pärast on mitmes mõttes väga vale.

Esiteks see ei kanna iialgi edasi seda positiivset energiat, mida kannab kink, mis on südamest tehtud. Selle asemel, järjekordset küünalt lahti pakkides, elad sa peaaegu ise seda sama stressi, higi ja pisaraid läbi, mis eelnes selle küünla ostule. “No me peame midagi viima ju”.

Lisaks sellele - kas meil pole juba piisavalt igasugu asju?

Aga teinekord sa ikkagi tead kohe väga, väga täpselt, mis teise inimese südame helisema paneb ja teinekord sa väga, väga tahad seda teha. Kinkimisrõõm on päris suur rõõm kui tead, et see kingitus läheb saajale korda. Kui see just ei koosne sinu südamesoojusest ja sinu toest ning olemasolust, mis oleks nagu väga mõistlik asi, mida aastaringselt üles näidata, siis väga ruttu leiad sa end järgmise mure eest - kuidas ma selle kingi pakin?

Mõnikord ei olegi vaja pakkida, kuid olgem ausad - nii võid ikka päris hea üllatuse ära rikkuda. Seda mitmes mõttes, kui otsustad selle päev varem pakkimata kuuse alla poetada. Võimalik, et see on maal, mida ema on ammu tahtnud. Kuidagi tahaks ju nime ka jätta ning libistad vaikselt oma jõulutervituse Konrad Mäe nime kõrvale maali alla serva; “Jõulud 2019 - Eliselt emale”. Kunstikogujast ema kiljatab kinki nähes! Mõtled, et seekord panid küll kümpi. 

 Ja ega see pakkimine ei ole mitte mure selles mõttes, et see oleks kohutavalt tüütu. Vastupidi, sa oled südamega asja juures ja tahad lihtsalt anda oma parima. Kauneid pakkepabereid on poes terve armaada. Kahjuks jääb nende ilu üürikeseks kui jõuluõhtul pakkide lahti harutamiseks läheb. Lisaks on see ülimalt ebapraktiline, sest peale ära viskamise ei ole sul suurt midagi sellega teha. 


Seetõttu näitame me täna teile mõningaid võimalusi, kuidas kangastega kingitusi pakkida. Lisaks omapärasele väljanägemisele on siililegi selge, et kingiga on vaeva nähtud ning kui kingisaaja juhtub agar fantaasia kasutaja olema, siis kindlasti leiab ta sellele pakendile uue võimaluse eluks; midagi õmmelda või kasvõi uuesti kingituse pakkimisel kasutada. 

PS! See pakend on nii võluv, et ka vanaonu poeg oleks poolest sekundist täiesti pöördes. Isegi kui pakendi keskel on vaid üks pehme mandariin koos piparkoogimehikesega, kel üks jalg murdunud.

Pakkimiseks sobivad erinevat tüüpi kangad aga piltidel on kasutatud 100% puuvillast mittevenivat poplini, kangad leiad SIIT.

 

Ja ups, ikka läks pikalt! Hehe. 

 

Teie Elis, täna ilma Tädi Porgandita.