Black Carrot Fabrics on veebipood, mis toob Sinuni parimad kangad üle terve Euroopa.

Veel 50 aastat tagasi oskas iga naine (ja nii mõnedki mehed!) õmmelda endale ja perele kõik vajaliku - riided selga ja kodutekstiilid voodipesust põlleni said valmis ilma kodust lahkumata. Täna on see kõik meile väga kergelt ja kiiresti kättesaadav poodidest, samas puudub paljudel toodetel sentimenaatlne väärtus ning neist loobumine on sama kerge kui ostmine. Meie eesmärgiks on väärtustada ise tegemist ajal, mil keskkond meie ümber muutub järjest tehislikumaks ja tootmine koondub suurtesse tehastesse. Soovime edasi anda oma seni kogutud teadmisi, et asjade käiku muuta!

Me usume, et enda loodud asjadel on hoopis teistsugune väärtus ning nende valmimisest tekkinud rõõm kestab kauem kui päev või paar. Veelgi enam – milline väärtus on vanaema kootud sallil või lapitekil, mis siiani maakodus Sind soojendavad või ise õmmeldud mänguasjad, millega Sinu lapsedki veel tänaseni mängivad? Sinul on võimalus seda traditsiooni jätkata ja see pole üldse nii raske kui tundub!

Selle lihtsustamiseks jagame siin blogis Sinuga kõke käsitöö- ning kangamaailmast. Räägime erinevatest kangatüüpidest, nende hooldamisest, õpetame valmistama omanäolisi esemeid nii moevaldkonnas kui ka kodusisustuses, jagame informatsiooni erinevate koolituste kohta ning kui veab, siis teeme neid isegi. Lisaks anname oma super toredatele ja andekatele koostööpartneritele võimaluse ennast ise tutvustada ja rääkida oma tegevustest ning ideedest.

Kui Sa tunned, et oskustest jääb puudu, tasub ikkagi proovida alustades lihtsamatest asjadest, sest nii võid avastada endas sootuks uusi andeid. Tegelikult ei pea iga asi olema “poest ostetud” välimusega, väikesed viperused ongi need, mis teevad Sinu loomingu just Sinu omaks. Kanga kvaliteedist sõltub isetegemise protsessi edukus ja kvaliteet. Julgeme lubada, et kõik kangad on sama ilusad kui piltidel ja meie müüdavate kangaste kvaliteet on väga hea.


Meie meeskonna tuumiku moodustavad neli inimest – Irene, Ott, Relika ja Marilis.

Irene on meie emand - kindlasti üks kõige rõõmsameelsemaid ja aktiivsemaid inimesi keda Sa võiksid teada. Irene on meeskonnas kõige aktiivsem, sest pole asja millega ta ei tegeleks – uute kangaste otsimine, koostööpartneritega suhtlus ning teiste huvitavate ideedega pommitamine. Muuhulgas korraldab ta miljonit inimest :)


Ott – tema on meie tiimi rahu ja mõistus. Kui naistel hakkab kontroll käest libisema või ideed ja soovid muutuvad teostamatuteks, toob Ott naised tagasi maapeale ja seda kõike libiseva kergusega. Lisaks kuulub Oti haldusalasse kõik see, mis puudutab meie e-poodi.

Relika – väga soe ja armas inimene, kellest on saanud meie klientide suurim sõber. Tema on see, kes suhtleb eelkõige klientidega, vastutab, et pakid jõuaksid õigeaegselt Teieni ja vastab igale murele ning rõõmule suurima hoole ja armastusega.

Marilis – tema on meie turunduskuninganna. Tänu Temale olete Te meid leidnud :). Kui aega üle jääb tegeleb ta meie veebilehe sisu ja selle uuendamisega ning Teile huvitava info otsimisega.


Kõik me neli oleme mõnusalt omapärased inimesed, kuid ühise eesmärgi ja sihiga oleme me suutelised suurteks tegudeks!