Blogi

 1. Üks-kaks-kolm, valmis! Ehk kuidas õmmelda voodipesu lastele.

  C:\Users\MINU\Desktop\Blackcarrot\Töötlus\DSC_0100.jpg

  Üks-kaks-kolm, valmis!

  Voodipesu õmblemine on ideaalne väljakutse alles alustavale isetegijale. Kõige keerulisem ja määravam osa selle juures on kangaste välja valimine. Kombineeri omavahel erinevaid mustreid ja toone, tehes näiteks tekikoti ühe poole mustrilise ja teise mõnusalt rahuliku ilma ühegi täpi või jooneta. Ole loov ja leia just enda lapsetoa ja tema mõttemaailmaga sobivad kangad. Hoolimata sellest, et tekikoti valmimisprotsess on kiire ja lihtne, on muutus, mis voodipesu vahetamine toa interjööris kaasa toob, märkimisväärne.

  Loe edasi »
 2. Vähese vaevaga palju rõõmu! Ehk kuidas vahetada toolikatteid.

   

  Nii vähese vaevaga nii palju rõõmu!

  Lastega pered ja tekstiilkattega söögitoa toolid  - miks mitte! Toolikatete vahetus on lihtsamast lihtsam ning lisaks sellele, et kanga vahetus kaotab kõik eelnevalt tekkinud plekid, on see ka mõnus variant sisekujunduse värskendamiseks. Katete vahetus võtab aega vaid mõned minutid!

  Loe edasi »
 3. Tere tulemast Black Carrot Fabricsi blogisse!

  Black Carrot Fabrics on veebipood, mis toob Sinuni parimad kangad üle terve Euroopa.

  Veel 50 aastat tagasi oskas iga naine (ja nii mõnedki mehed!) õmmelda endale ja perele kõik vajaliku - riided selga ja kodutekstiilid voodipesust põlleni said valmis ilma kodust lahkumata. Täna on see kõik meile väga kergelt ja kiiresti kättesaadav poodidest, samas puudub paljudel toodetel sentimenaatlne väärtus ning neist loobumine on sama kerge kui ostmine. Meie eesmärgiks on väärtustada ise tegemist ajal, mil keskkond meie ümber muutub järjest tehislikumaks ja tootmine koondub suurtesse tehastesse. Soovime edasi anda oma seni kogutud teadmisi, et asjade käiku muuta!

  Me usume, et enda loodud asjadel on hoopis teistsugune väärtus ning nende valmimisest tekkinud rõõm kestab kauem kui päev või paar. Veelgi enam – milline väärtus on vanaema kootud sallil või lapitekil, mis siiani maakodus Sind soojendavad või ise õmmeldud mänguasjad, millega Sinu lapsedki veel tänaseni mängivad? Sinul on võimalus seda traditsiooni jätkata ja see pole üldse nii raske kui tundub!

  Loe edasi »
Copyright © POIT Trading OÜ